شکوه کهکشانی (شگفت‌انگیز)

اگر وبسایت شما از بازدید بالایی برخوردار است و تمایل دارید که با محدودیتی رو به رو نشوید پکیج شکوه کهکشانی انتخاب مناسبی است. این پکیج دارای تمامی امکانات لازم هست و همچنین قابلیت Account Manager نیز در این پکیج برای کاربر فراهم می شود. IP اختصاصی از دیگر امکاناتی است که با تهیه این پکیج در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

عملکرد پکیج هاست شگفت انگیز

این پکیج به این علت به عنوان سرویس شگفت انگیز نام گذاری شده که شما هیچ محدودیتی پیش روی خود نخواهید داشت. فضای ذخیره سازی با حجم ۱۰ گیگ این امکان را برای شما فراهم می کند که از نظر ذخیره سازی محتوا مشکلی نداشته باشید.

از طرفی این پکیج با بهره گیری از پهنای باند ۲۰۰ گیگابایتی برای وبسایت هایی که بازدید زیادی دارند کاملا مناسب است و کاربران شما از نظر مصرف منابع و کاهش سرعت با هیچ مشکلی رو به رو نخواهند شد.

ایمنی اطلاعات کاربران وبسایت

کاربران تمایل دارند که اطلاعات شخصی آن ها در حالی از سایت شما استفاده می کنند محفوظ و ایمن باشد. با استفاده از پکیج شگفت انگیز گواهی نامه ایمنی SSL برای وبسایت شما فعال خواهد شد و کاربران با مشاهده علامت ایمنی در کنار آدرس وبسایت شما با خیالی ایمن اطلاعات شخصی خود را با شما به اشتراک می گذارند.

از طرفی موتور جستجوی گوگل نیز در سال های اخیر توجه زیادی به بحث ایمنی داشته و بهره گیری از این گواهی باعث می شود کار شما برای کسب جایگاه بهتر در موتور جستجوی گوگل آسان تر شود.

مواردی همچون قابلیت ثبت ساب دامین های بیشتر و ایجاد حساب های ایمیل بیشتر نیز از مواردی است که با خرید سرویس هاست شگفت انگیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

موارد دیگر

انتقال رایگان از هاست سابق به هاست جدید و بهره گیری از هارد پرسرعت SSD نیز از مواردی هستند که در تمامی پکیج ها به کاربران میزبانر ارائه می شوند.

نظرات کاربران